Список товаров по производителю Levenya

Страна производитель: Украина

Фабрика м’яких іграшок «Левеня» була заснована у мальовничому куточку Прикарпаття в 1996 році, в найбільш екологічно чистому регіоні України. Таке розташування надихнуло нас на виробництво якісної продукції для дітей. Вже біля 20 років ми займаємося виготовленням м’якої іграшки. За цей час підприємство зуміло завоювати прихильність та довіру споживачів не тільки на всій території України, але і за її межами. Така прихильність до бренду «Левеня» була здобута завдяки роботі професійної команди співробітників та участі в міжнародних виставках.

Мета нашої компанії - робити дійсно якісну українську м’яку іграшку, дизайн якої вдовольняв би потреби кожного і дарував радість не тільки дітям.

Основні принципи компанії «Левеня» ми зможемо побачити тримаючи м’яку іграшку у руках: це в першу чергу якість матеріалів та способу виробництва, враження від дотику та зовнішній вигляд. Ми маємо справу з товарами для дітей, тому компромісу бути не може - ми обираємо найкраще!

По всій Україні та за її межами діти кожного дня обирають м’які іграшки ТМ «Левеня», тому ми придаємо величезного значення до якості сертифікованих матеріалів, щоб батьки кожної дитини були спокійні щодо вибору своєї дитини.

Що ми пропонуємо? Асортимент продукції бренду «Левеня» дуже широкий: це м’які іграшки різних розмірів та стилів, ведмедик Тедді, подарункові подушки, м’які ляльки, зайчики, котики, етноіграшки в національному стилі та багато інших моделей. Щоквартально ми презентуємо нові моделі м’яких іграшок, над якими працює ціла команда досвідчених дизайнерів. Нашим прихильникам не доводиться сумувати, ми завжди готові здивувати їх новинками!

Нет товаров этого производителя.